Ресторан в Лумшорах

Ресторан Ресторан Зелена Садибав Лумшорах «Зелена Садиба»   за короткий термін своеї діяльності вже здобув багато прихильників та постійних кліентів. за десятки кілометрів сюда їдуть любителі смачно поісти в колоритному місці, з неперевершеною атмосферою. Приготування іди доведено до культу. Це невід’емна частина повноцінного відпочинку в «Зеленій Садибі». Ви зможете  комфортно поісти в залі ресторану у каміну, або на свіжому повітрі на відкритій терасі у пруда. Звичайно Ви змушені попробувати знаменитий закарпатський бограч. Ми будемо намагатися задовільнити всі Ваші гастрономічні побажання.

Ресторан в ЛумшорахРесторан в Лумшорах Зелена Садиба працюе  з 8-00Ми допоможемо Вам організовати святкування важливих Вам подіі — дні народження, ювілеї, корпоративні свята та інші мироприемства.

Разом з Вами грамотно підберемо меню, виходячи з Ваших побажань та можливостей.  

А якщо Ви розлабитесь настільки, що не захочете іхати додому, то зможете залишитися на ніч (або декілька) в комфортних номерах готелю «Зелена Садиба».

Ресторан Зелена Садиба

Гості ресторану також можуть викупатися в чанах с горячою мінеральною водою з істочників, відомих своїми цилючими властивостями вже багато сторічь, ця процедура швидко приводить до тями втомлених путників.

В Зеленой Садибе е номер з традиційною банею

Тут час сповільняе крок, даючи Вам передохнути від сует повсякденного життя. Тишина та спокій наодинці з природою — це те що Вам потрібно! местная кухня

 

 

 

 

 

 

 

Ресторан в Лумшорах Зелена Садиба чекае на Вас! 

    Ваша «Зелена Садиба»!

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *