Ресторан в Лумшорах

Ресторан в Лумшорах «Зелена Садиба»   за короткий термін своеї діяльності вже здобув багато прихильників та постійних кліентів. за десятки кілометрів сюда їдуть любителі смачно поісти в колоритному місці, з неперевершеною атмосферою. Приготування іди доведено до культу. Це невід’емна частина повноцінного відпочинку в «Зеленій Садибі». Ви зможете  комфортно поісти в залі ресторану у каміну, або на свіжому повітрі на відкритій терасі у пруда.Ресторан в Лумшорах

Ресторан в ЛумшорахЗвичайно Ви змушені попробувати знаменитий закарпатський бограч. Ми будемо намагатися задовільнити всі Ваші гастрономічні побажання.

Ресторан в ЛумшорахРесторан в Лумшорах Зелена Садиба працюе  з 8-00Ми допоможемо Вам організовати святкування важливих Вам подіі — дні народження, ювілеї, корпоративні свята та інші мироприемства.

Разом з Вами грамотно підберемо меню, виходячи з Ваших побажань та можливостей.  

А якщо Ви розлабитесь настільки, що не захочете іхати додому, то зможете залишитися на ніч (або декілька) в комфортних номерах готелю «Зелена Садиба».

Ресторан в Лумшорах

Гості ресторану також можуть викупатися в чанах с горячою мінеральною водою з істочників, відомих своїми цилючими властивостями вже багато сторічь, ця процедура швидко приводить до тями втомлених путників.

В Зеленой Садибе е номер з традиційною банею

Тут час сповільняе крок, даючи Вам передохнути від сует повсякденного життя. Тишина та спокій наодинці з природою — це те що Вам потрібно! местная кухня

     Ресторан в Лумшорах Зелена Садиба чекае на Вас! 
     З повагою, адміністрація Зеленої Садиби!

Галерея: ресторан в Лумшорах «Зелена Садиба»

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *