Ресторан в Лумшорах

Ресторан в Лумшорах «Зелена Садиба»   за короткий термін своеї діяльності вже здобув багато прихильників та постійних кліентів. за десятки кілометрів сюда їдуть любителі смачно поісти в колоритному місці, з неперевершеною атмосферою. Приготування іди доведено до культу. Це невід’емна частина повноцінного відпочинку в «Зеленій Садибі». Ви зможете  комфортно поісти в залі ресторану у каміну, або на свіжому повітрі на відкритій терасі у пруда.Ресторан в Лумшорах

Ресторан в ЛумшорахЗвичайно Ви змушені попробувати знаменитий закарпатський бограч. Ми будемо намагатися задовільнити всі Ваші гастрономічні побажання.

Ресторан в ЛумшорахРесторан в Лумшорах Зелена Садиба працюе  з 8-00Ми допоможемо Вам організовати святкування важливих Вам подіі — дні народження, ювілеї, корпоративні свята та інші мироприемства.

Разом з Вами грамотно підберемо меню, виходячи з Ваших побажань та можливостей.  

А якщо Ви розлабитесь настільки, що не захочете іхати додому, то зможете залишитися на ніч (або декілька) в комфортних номерах готелю «Зелена Садиба».

Ресторан в Лумшорах

Гості ресторану також можуть викупатися в чанах с горячою мінеральною водою з істочників, відомих своїми цилючими властивостями вже багато сторічь, ця процедура швидко приводить до тями втомлених путників.

В Зеленой Садибе е номер з традиційною банею

Тут час сповільняе крок, даючи Вам передохнути від сует повсякденного життя. Тишина та спокій наодинці з природою — це те що Вам потрібно! местная кухня

     Ресторан в Лумшорах Зелена Садиба чекае на Вас! 
     З повагою, адміністрація Зеленої Садиби!

Галерея: ресторан в Лумшорах «Зелена Садиба»

 

 

 

 

 

 

12 Replies to “Ресторан в Лумшорах”

  1. Кращий ресторан в регіоні однозначно! Дуже смачно годують за адекватну ціну !

  2. Очень вкусно и недорого. Спасибо.

  3. ukrajina toje super sadyba,,kuchyn,personal a hotel super moc krasne uvitani pani majitelka super doporucujeme pristi rok urcite prijedeme a doufame ze to bude jeste lepsi zdravi praha

  4. Ресторан действительно на уровне! Шикарные завтраки, ребенок был в восторге от сырников со смайликами. Все очень вкусно!

  5. Кухня на высшем уровне!!! Очень вкусно!

  6. Все дуже-дуже смачне!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Щиро дякую Вам за гостинність!!!!!!!!!!!!

  7. Окремий коментар для ресторану. Ніна -,повар, просто чарівниця, порції для «сильних», національна подача, аромат, все смачно, душевно. Обовязково спробуйте Нінини деруни, картопляні галушки, грибну юшку, вареники…можна продовжувати і продовжувати, починаючи від карпу закінчуючи шоколадним тартом. Такої національної смакоти я не пробувала ніде)

  8. 30.04.2018.Відвідали Зелену Садибу і були вражені доброзичливості та особливою увагою всього персоналу починаючи з зустрічі з паном Русланом,адміністратором Ніною,та офіціантам ресторану.Щиро вдячні за порядність, чистоту та смачні,не дорогі Закарпатські страви.Рекомендуємо всім бажаючим відвідати Зелену Садибу не пошкодуєте.Ми дуже раді що у нас в Україні е такі місця.Бажаемо Вам всього найкращого!!!!! Слава Україні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *